Психомоторната терапия
Завършваме годината с епизод от поредицата ни Психотерапевтични визитки. В духа на месеца, в който говорихме за различни теми, въртящи се около семейството, ви представяме една парадигма, която е изключително популярна като подход за работа с деца, а именно психомоториката.
Гостува ни психологът и психомоторен терапевт Ваня Дункова, която ни разказва за това кога и как възниква психомоториката, какво е мястото на свободната игра в терапевтични контекст, само деца ли могат да ходят на психомоторика и за кои деца (и възрастни) е подходящ този методи и много други.
Благодарим, че бяхте с нас през 2024. Пожелаваме ви повече свобода и повече игра през следващата година. Очаквайте ни със сезон 4 съвсем скоро!
Приятно слушане!
Ако искате да ни споделите нещо, пишете ни на
[email protected], в Spotify или в discord канала ни.
С нас са и партньорите ни от:
https://crafter.bg/bg/ - средище за социализация и споделяне на удоволствието от качествената бира.
https://www.hourspace.bg/ - общество за психология и психотерапия. Ако сте специалист, работещ в полето на психичното здраве и си търсите уютен кабинет, можете да ползвате техните с промо код EIspace за 10% отстъпка.
https://greenlabox.bg/ - натурални продукти за вашето здраве и красота произведени в България, които можете да пазарувате с 15% отстъпка, ползвайки код EI15
Последвайте ни в
- https://twitter.com/EIntelekt.
- https://www.instagram.com/estestven.bg/
Ако намирате това, което правим за полезно и смислено, можете да ни подкрепите в Patreon (https://www.patreon.com/govori_internet)
А ако ни се кефите още повече, можете да вземете брандирана тениска "Естествен интелект" от тук: https://shop.govori-internet.com/collections/estestven Special Guest: Ваня Дункова.